S-a deschis patinoarul din Curtea de Argeş!
Pe platoul din faţa Sălii Municipale de Sport s-a amenajat patinoarul, iar copiii şi iubitorii de patinaj sunt aşteptaţi cu braţele deschise. De gratuitate beneficiază elevii care frecventează Centrul de Zi "Acces", Şcoala Gimnazială "Sf. Marina", Fundaţia HAND-ROM, Centrul "Sf. Cristofor", plus alte centre şi asociaţii, însă numai în prezenţa însoţitorilor. De asemenea, trebuie de subliniat faptul că le este permis gratuit accesul părinţilor pe gheaţă, dacă vor să-i însoţească pe cei mici. De astăzi, în fiecare zi este deschis patinoarul din Curtea de Argeş. Pentru grupuri se fac reduceri, în sensul că pentru cinci prieteni, o persoană va intra gratuit!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
