Maşină în flăcări la Cepari!
Pompierii din cadrul Detaşamentului Curtea de Argeş au intervenit miercuri cu o autospecială pentru stingerea unui incendiu izbucnit la un autoturism pe raza comunei Cepari. Din fericire, aceştia au reuşit să lichideze la timp focul şi nu au existat victime. Din primele cercetări, se pare că de vină pentru producerea incendiului ar fi fost un scurt-circuit la instalaţia electrică şi va urma o anchetă pentru stabilirea exactă a cauzei acestuia.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
