Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
joi 25 iunie 2026 07:42

Bătrân salvat din casă de pompieri!

Un bătrân de pe strada Banu Mărăcine a avut nevoie de intervenţia pompierilor pentru a putea ieşi din locuinţa sa. Vecinii au fost cei care au sunat la 112 pentru a cere ajutor. Ajunşi la adresă, pompierii din cadrul Detaşamentului Curtea de Argeş au deblocat uşa apartamentului. Din fericire, bărbatul a fost găsit conştient, într-o stare bună.

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It