A murit înecat în pârâul din grădină!
O tragedie a avut loc duminică după-amiaza în comuna Sălătrucu, acolo unde un sexagenar a murit după ce i s-a făcut rău, a picat într-un pârâu şi s-a înecat. Rudele sale spun că bărbatul avea probleme de sănătate, făcuse câteva crize de epilepsie, dar nu a vrut să meargă la medic pentru tratament. Bărbatul locuia singur, pentru că soţia sa era plecată la muncă în străinătate, iar cei trei copiii îl vizitau rar. Duminică, se pare că omul îşi făcea de lucru prin spatele casei, iar la un moment dat a leşinat şi a avut ghinionul să cadă cu capul într-un pârâu adânc de nici 30 de centimetri. Trupul bărbatului a fost preluat şi dus la IML pentru efectuarea necropsiei.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
