Mulţumiri pentru medici
Astăzi ne-a vizitat la redacţie doamna Cătălina Dîrdeci. Aceasta a dorit să aducă mulţumiri medicului chirurg BOGDAN GEORGESCU, de la Spitalul Municipal Curtea de Argeş. De asemenea, a avut cuvinte de laudă şi pentru echipa medicală care a participat la intervenţia chirugicală pe care a suferit-o recent.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
