Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
smbt 27 iunie 2026 19:31

Mulţumiri pentru medici

Astăzi ne-a vizitat la redacţie doamna Cătălina Dîrdeci. Aceasta a dorit să aducă mulţumiri medicului chirurg BOGDAN GEORGESCU, de la Spitalul Municipal Curtea de Argeş. De asemenea, a avut cuvinte de laudă şi pentru echipa medicală care a participat la intervenţia chirugicală pe care a suferit-o recent.

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It