Absolvenţii şcolilor militare, încadraţi la IPJ şi IJJ Argeş!
Zece absolvenţi ai unităţilor de învăţământ din cadrul Ministerului Afacerilor Interne şi-au început cariera de poliţist la Inspectoratul de Poliţie Judeţean Argeş. Ei sunt absolvenţii Şcolii de Agenţi de Poliţie "Vasile Lascăr" Câmpina şi s-au prezentat luni la IPJ Argeş pentru prima zi de muncă. Aceştia îşi vor desfăşura activitatea în structurile de ordine publică din mediul rural. Conducerea IPJ Argeş a adresat felicitări absolvenţilor pentru rezultatele obţinute la examene şi le-a urat acestora succes în carieră!
Tot de luni, colectivul Inspectoratului de Jandarmi Judeţean "Basarab I" Argeş s-a mărit cu 4 proaspăt absolvenţi ai şcolilor militare de subofiţeri jandarmi. Reprezentanţii IJJ Argeş le-au urat acestora mult succes în cariera militară!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
