Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
luni 22 iunie 2026 04:01

Prinşi fără permise 

Agenţii din cadrul Secţiei de Poliţie Rurală Albeştii de Argeş l-au depistat pe M.F.G. (24 ani), din comuna Corbeni, în timp ce conducea un autoturism fără a deţine permis de conducere. În aceeaşi situaţie a fost depistat de poliţiştii din Tigveni şi Ş.C. (28 ani), din comuna Sălătrucu. Ambii s-au ales cu dosare penale pentru săvârşirea infracţiunii de conducere a unui autovehicul pe drumurile publice fără a deţine permise de conducere.

Pin It