SPGC face curăţenie de primăvară!

Zilele trecute, angajaţii SPGC şi-au îndeplinit cu conştiinciozitate datoria faţă de municipiul nostru. Mai precis, aceştia s-au apucat, în număr mare, să facă toaletarea ochiurilor de verdeaţă aferente anumitor instituţii din urbe. Pe lista lor s-a aflat şi Muzeul Municipal, acolo unde i-am şi surprins în fapt.
