FOTO-PAMFLET: Revedere peste 20 ani!

Asta pare să sugereze imaginea imortalizată la comemorarea a două decenii de la trecerea la cele veşnice a seniorului Corneliu Coposu. Foştii ţărănişti de la Curtea de Argeş, unde nu prea e clar dacă mai există sau nu acest partid, acum trag unul hăis şi altul cea prin alte partide, unde au ajuns a cincea roată la trotinetă. Toţi însă declară că îşi doresc să prindă comemorarea a "20 ani fără Traian Băsescu în politica românească". Oare dumnealor ştiu bancul ăla cu "Vise, taică..." ?
